Pientalo ja piha -lehti

Henkilöt

Myynti ja markkinointi

Ani Valpas
ani.valpas@freemiummedia.fi
010 271 9592
040 521 1797

Ramon Vadell
ramon.vadell@freemiummedia.fi
010 271 9593
040 747 1270

Robert Kullström
robert.kullstrom@freemiummedia.fi
010 271 9591
0400 629 657

Jouni Nuortie
jouni.nuortie@freemiummedia.fi
010 271 9594
050 576 0444

Eija Kettunen
eija.kettunen@freemiummedia.fi
040 750 0851

Nora Sjövall
Nora.sjovall@freemiummedia.fi
040 528 7566

Toimitus

Anni Lehti
Päätoimittaja
anni.lehti@freemiummedia.fi
010 271 9596
040 534 5935

Elina Turunen
Toimituspäällikkö
elina.turunen@freemiummedia.fi
040 829 3595

Camilla Gustafsson
Web-koordinaattori / trafiikki
camilla.gustafsson@freemiummedia.fi
010 271 9595
040 759 4895

Yhteydenottolomake

Täytä alla oleva lomake, niin halutessasi otamme sinuun yhteyden.

* Vaadittu täytettävä tieto

Nimi: *

Sähköposti: *

Puhelinnumero:

Viestin aihe:

Viesti:

Roskapostin esto (huomioi isot kirjaimet):
captcha