Pientalo ja piha -lehti

Henkilöt

Myynti ja markkinointi

 

Robert Kullström
mediamyynti, partner
robert.kullstrom@freemiummedia.fi
010 271 9591
0400 629 657

 

Ani Valpas
mediamyynti, partner
ani.valpas@freemiummedia.fi
010 271 9592
040 521 1797

 

Ramon Vadell
mediamyynti, partner
ramon.vadell@freemiummedia.fi
010 271 9593
040 747 1270

 

Jouni Nuortie
mediamyynti, partner
jouni.nuortie@freemiummedia.fi
010 271 9594
050 576 0444

 

Eija Kettunen
mediamyynti
eija.kettunen@freemiummedia.fi
040 750 0851

Toimitus

 

Anni Lehti
päätoimittaja
anni.lehti@freemiummedia.fi
040 534 5935

 

Elina Turunen
toimituspäällikkö
elina.turunen@freemiummedia.fi
040 829 3595

 

Camilla Gustafsson
webkoordinaattori, trafiikki
camilla.gustafsson@freemiummedia.fi
040 759 4895

Yhteydenottolomake

Täytä alla oleva lomake, niin halutessasi otamme sinuun yhteyden.

* Vaadittu täytettävä tieto

Nimi: *

Sähköposti: *

Puhelinnumero:

Viestin aihe:

Viesti:

Roskapostin esto (huomioi isot kirjaimet):
captcha